Álláshirdetések – villanyszerelő, vízvezeték-szerelő, kőműves, villamosalállomás-kezelő munkakörökbe

A Tolna Megyei Balassa János Kórház Üzemeltetési Főosztálya villanyszerelő, vízvezeték-szerelő, kőműves és villamosalállomás-kezelő munkatársakat keres.

Villanyszerelő munkaköri feladatai:

A kórház elektromos rendszereinek karbantartása, elektromos hibák javítása, ellenőrzések, esetenként részvétel átalakításokban.

Vízvezeték-szerelő munkaköri feladatai:

Vízrendszerek és hozzájuk kapcsolódó épületgépészeti berendezéseket összeállítása, szerelése, javítása és karbantartása.

Kőműves munkaköri feladatai:

Épületeket és épületrészek létesítése, épületek, építmények alapozási, falazási, zsaluzási, vasszerelési, betonozási, vakolási, homlokzatalakítási, hideg-meleg burkolási, víz-, hő-, és hangszigetelési, illetve bontási, javítási, karbantartási és felújítási munkálatainak elvégzése.

Villamosalállomás-kezelő (07134012) munkaköri feladatai:

A kis-, közép- és nagyfeszültségű szabadvezetékes és kábeles elosztóhálózat üzemeltetése, a hálózatok állapotának ellenőrzése, a hálózati kapcsolások végrehajtása tervezett munkák és üzemzavarok esetén, az üzemzavarok okainak felismerése és a hibák elhárítása.

Jelentkezés feltétele:

• szakirányú szakképzettség,
  • büntetlen előélet,
  • magyar állampolgárság,
  • 449/2021.( VII.29) Kormányrendelet alapján a SARSCoV-2 védőoltás megléte

Elvárt szakmai tapasztalat: Minimum 3 éves szakmai gyakorlat.

A jelentkezéshez csatolandó dokumentumok:

• szakmai önéletrajz,
  • végzettséget igazoló dokumentum,
  • hozzájárulási nyilatkozat a pályázat tartalmának harmadik személlyel történő közléséhez

További információ: Kovács István, 0630/825 3442

Jelentkezési határidő: 2021. 11. 30.

Jelentkezés:

• e- mailban: humanpolitika@tmkorhaz.hu
  • postai úton: Tolna Megyei Balassa János Kórház 7100 Szekszárd Béri Balogh Ádám u. 5-7., Humánpolitikai Osztály