Álláshirdetés – VAGYONŐR munkakörbe

A Tolna Megyei Balassa János Kórház biztonsági szolgálata VAGYONŐR munkatársat keres, az alábbi feltételekkel:

Határozatlan idejű foglalkoztatás. Két műszakos munkarend, 12 órás műszak.

Munkaköri feladatok:

Személy- és gépjárműforgalom ki-beléptetése, mozgóőri tevékenység, kulcskiadás és visszavétel, egyéb vagyonvédelmi tevékenységek.

  • vagyonőri végzettség,
  • érvényes tanúsítvány /ráépülő vizsga,
  • büntetlen előélet,
  • magyar állampolgárság.

Előnyt jelent: Ebben a munkakörben szerzett tapasztalat.

A jelentkezéshez csatolandó dokumentumok:

  • önéletrajz,
  • végzettséget igazoló dokumentum,
  • hozzájárulási nyilatkozat, hogy a jelentkezésben foglalt adatok közölhetőek harmadik személlyel és a pályázó jelentkezésben foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléshez hozzájárul.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

További információ: Berta László 06-74/501-500 / 323 mellék

Jelentkezési határidő: 2021.09.25.

  • e-mailben: humanpolitika@tmkorhaz.hu
  • postai úton: 7100 Szekszárd Béri Balogh Ádám u. 5-7., a borítékra kérjük ráírni: „vagyonőr” !