Álláshirdetés – Takarítók és Mosómester

Tolna Megyei Balassa János Kórház
Üzemeltetési Főosztálya

TAKARÍTÓKAT ÉS MOSÓMESTERT
 KERES

Takarítói pályázat esetén

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • befejezett általános iskola

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Érdeklődni: Sánta János takarító szolgálat vezetőjénél a 30/4058242 telefonszámon

Mosómester pályázat esetén

  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • befejezett általános iskola/szakképesítés

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szakképzett vagy betanított mosómester)
  • szakmai végzettség

Érdeklődni :  Jáger Mária mosoda osztályvezetőjétől a 74/501-631telefonszámon

Mosodai berendezések és kazánok üzemeltetéséhez:

  • géplakatos,
  • villanyszerelő vagy csőszerelő végzettséggel rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk

befejezett általános iskola/szakképesítés

Előnyt jelent: Kazánkezelői végzettség

Érdeklődni:  Jáger Mária mosoda osztályvezetőjétől a 74/501-631telefonszámon