Álláshirdetés – Szociális munkás

A Tolna Megyei Balassa János Kórház pályázatot hirdet a Központi Szociális Munkás szolgálathoz Szociális Munkás munkakörbe.

Munkaköri feladatok:

  • Jogszabályban, végzettségben meghatározott szakmai kompetenciának megfelelő munkavégzés, a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek, módszertani útmutatók alapján.

Pályázati feltételek:

  • szakirányú szakképzettség (gyermekvédelmi területen szerezett képzés, ismeret, tapasztalat előnyt jelent)

A pályázatot írásban kérjük benyújtani, mellé csatoltan:

  • személyes adatok
  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló okiratok – bizonyítványok, oklevelek
  • érvényes működési nyilvántartás igazolása
  • hozzájárulási nyilatkozat a pályázat tartalmának harmadik személlyel történő közléséhez

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • önállóan munkát végezni képes személyiség, ugyanakkor csapatmunkában való munkavégzésre való képesség, pontosság, precizitás, megbízhatóság, igényesség.

A pályázatok benyújtási határideje: 2017. június 22.

A pályázatok elbírálásának legkésőbbi határideje: 2017. június 29

Címe: Tolna Megyei  Balassa János kórház

7100 Szekszárd Béri Balogh Ádám út 5-7

Helye: Ápolás Igazgatói titkárság