Álláshirdetés – RENDSZERGAZDA munkakörbe

A Tolna Megyei Balassa János Kórház Informatikai osztálya 2 fő rendszergazdát keres, az alábbi feltételekkel:

Munkaköri feladatok:

  • Telefonos bejelentések adminisztrálása, kezelése, informatikai probléma elhárítása.
  • Szerverek, munkaállomások telepítése és konfigurálása, karbantartása, osztályokra kihelyezése, monitorozása, problémák elhárítása.
  • Szoftverek telepítése, aktualizálása.
  • Rendszeres rendszer- és szoftverellenőrzések lefolytatása.
  • A kórházi rendszerek működésének és teljesítményének monitorozása, optimalizálása.
  • A számítógépes hálózat hozzáférési jogainak kezelése, különös tekintettel az érzékeny adatok jogosulatlan hozzáféréstől való védelmének biztosítására.
  • Informatikai rendszerek mentésének végrehajtása, ellenőrzése, monitorozása.
  • Az alkalmazottak támogatása a szoftver és hardver berendezések használata során.
  • Informatikai hálózati karbantartási, bekötési feladatok ellátása.
  • Felmerült egyéb informatikai/műszaki problémák kezelése.

  • szakirányú szakképzettség,
  • középfokú informatikai végzettség,
  • angol nyelv alapfokú ismerete,
  • büntetlen előélet,
  • magyar állampolgárság,
  • 449/2021.( VII.29) Kormányrendelet alapján a SARSCoV-2 védőoltás megléte

Elvárt szakmai tapasztalat: A fenti munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat.

A jelentkezéshez csatolandó dokumentumok:

  • szakmai önéletrajz,
  • végzettséget igazoló dokumentum,
  • hozzájárulási nyilatkozat a pályázat tartalmának harmadik személlyel történő közléséhez.

További információ: Lázár Lajos, 06-74 / 501-521

Jelentkezési határidő: 2021. 10. 22.

e-mailben: humanpolitika@tmkorhaz.hu

vagy postai úton: Tolna Megyei Balassa János Kórház 7100 Szekszárd Béri Balogh Ádám u. 5-7., Humánpolitikai Osztály „rendszergazda”