Álláshirdetés – Patológiai osztály – Vezető Asszisztens

A Tolna Megyei Balassa János Kórház pályázatot hirdet a Patológiai osztályra Vezető Asszisztens munkakörbe.

Munkaköri feladatok:

• Jogszabályban, végzettségben meghatározott szakmai kompetenciának megfelelő munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek, módszertani útmutatók és munkarend alapján.
  • Vezető asszisztensi feladatok, szervezés, vezetés, koordinálás, irányítás, értékelés.

Pályázati feltételek:

• Szakirányú egészségügyi végzettség – Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus, szövettani szakasszisztens
  • Minimum három év igazolható egészségügyben eltöltött szakmai tapasztalat, gyakorlat

A pályázatot írásban kérjük benyújtani, mellé csatoltan:

• személyes adatok
  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló okiratok – bizonyítványok, oklevelek
  • érvényes működési nyilvántartás igazolása
  • hozzájárulási nyilatkozat a pályázat tartalmának harmadik személlyel történő közléséhez

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

• Magas szintű szakmai tudás, céltudatosság, pontosság, precizitás, megbízhatóság, igényesség, képesség mások vezetésére.

A pályázatok benyújtási határideje: 2017.08.31

A pályázatok elbírálásának legkésőbbi határideje: 2017.09.07.

Címe: Tolna Megyei Balassa János kórház

7100 Szekszárd Béri Balogh Ádám út 5-7