Álláshirdetés – Oxyológia és sürgősségi szakorvos

A Tolna Megyei Balassa János Kórház

Sürgősségi Betegellátó Osztálya pályázatot hirdet

Oxyológia és sürgősségi szakorvos munkakörbe

Munkaköri feladatok:

  • Jogszabályban, végzettségben meghatározott szakmai kompetenciának megfelelő

betegellátás a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek, módszertani

útmutatók és munkarend alapján.

Pályázati feltételek:

  • Oxyológia és sürgősségi orvostan végzettség
  • munkatapasztalat 1-3 év

Előnyt jelent:

  • munkatapasztalat 3-5 év
  • műszakvezetési tapasztalat

A pályázatot írásban kérjük benyújtani, mellé csatoltan:

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló okiratok – bizonyítványok, oklevelek másolata
  • érvényes működési nyilvántartás igazolása
  • hozzájárulási nyilatkozat a személyes adatok kezeléséhez és a pályázat tartalmánakharmadik személlyel történő közléséhez
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány ( kérelem beadásának igazolása)

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Megfelelő szintű szakmai tudás, megbízhatóság, igényesség, megfelelő kommunikációs készség, gyors döntési képesség, lelki teherbíró képesség, magas szintű empátia, analizáló-szintetizáló képesség,

A pályázatok benyújtási határideje: 2019. április 18.

A pályázatok elbírálásának legkésőbbi határideje: 2019. április 26.

Levelezési cím:

Tolna Megyei Balassa János kórház

Főigazgatói titkárság