Álláshirdetés – Közegészségügyi és Járványügyi Felügyelő és /vagy Epidemiológiai szakápoló

A Tolna megyei Balassa János Kórház pályázatot hirdet Közegészségügyi és Járványügyi Felügyelő és /vagy Epidemiológiai szakápoló munkakörbe a higiéniai osztályra, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonv keretében.

Munkaköri feladatok:

• Jogszabályban, végzettségben meghatározott szakmai kompetenciának megfelelő munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek, módszertani útmutatók alapján, különösen
  • Az osztályok, részlegek munkavégzésével összhangban végzett felügyelői, epidemiológiai feladatok tekintetében.

Pályázati feltételek:

• Szakirányú képzettség

A pályázatot írásban kérjük benyújtani, mellé csatoltan:

• személyes adatok
  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló okiratok – bizonyítványok, oklevelek
  • érvényes működési nyilvántartás igazolása

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

• önálló munkavégzés képessége, csapatmunkában való együttműködés képessége, pontosság, precízség, megbízhatóság, igényesség.

A pályázatok benyújtási határideje. 2017. november 24.

A pályázatok elbírálásának legkésőbbi határideje: 2017.november 30.

Címe: Tolna megyei Balassa János kórház

7100 Szekszárd Béri Balogh Ádám út 5-7